Karczma-Koszwice

ul. Polna 1 Koszwice

34 353 43 52

pon-pt: 9:00-21:00

sob-nd: rezerwacje

Targi Ślubne 2020

🌡INFORMACJA🌡

Drodzy Goście!

W związku z obecną sytuacją związaną z KORONAWIRUSEM,
mając na uwadze bezpieczeństwo wasze, nasze i wystawców, odwołujemy zaplanowane Targi Ślubne w Karczmie

Zdrowie i bezpieczeństwo jest dla Nas wartością największą!

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości, w tym trudnym okresie – szczególnie dla przedsiębiorców i naszych partnerów z branży.

Firma rodzinna
KARCZMA-KOSZWICE


Targi Ślubne w Karczmie to niepowtarzalna okazja aby w jednym miejscu i czasie zebrać niezbędne informacje przed organizacją przyjęcia weselnego.

Przyszłe Młode Pary będą mogły zapoznać się z kompleksową ofertą naszego lokalu oraz skosztować kilka pozycji z menu weselnego, zaprezentuje się też wiele firm z branży ślubnej. Ponadto przewidzieliśmy: pokazy, degustacje i konsultacje.

  • Bądźcie z Nami 5 kwietnia w niedzielę od 10:00 do 18:00

  • Impreza jest darmowa – mamy dla Was wiele atrakcji!🍭

  • Tak jak w zeszłej edycji do degustacji gości zostanie oddany słodki i słony stół: tym razem oprócz klasycznych przekąsek zaproponujemy nowości roku 2020 czyli najprawdziwszą Baklavę i Sushi 🍣

  • Większe grono wystawców oraz możliwość zwiedzenia całego lokalu i zapoznania się z naszą ofertą weselną!

 

A będą z nami między innymi:

🍹 Dama Pik – Usługi Barmańskie – Maciek i Przemek – dwójka barmanów przez duże „B”. Będą czarować zarówno drinkami jak i swoimi umiejętnościami. Jedno jest pewne – z nimi odwodnienie nie groźne! 😂

🎺Zespół Nemezis – to czwórka energicznych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią porwać na parkiet gości w każdym wieku!

💍 Jubiler Moroksyt – Przepiękne obrączki, biżuteria, zegarki, biżuteria okazjonalna na zaręczyny, przyjęcia, chrzciny, ślub, jubileusze oraz święta.

📩 Szmery Papiery – Moja Pracownia Rękodzieła – zaproszenia ślubne, kartki i inne drobiazgi tworzone z pasją i miłością do rękodzieła!

📸 Fotografia MZawadka.pl Mateusz Zawadka – fotograf ślubny z pasji i powołania z bardzo bogatą ofertą!

💅 JUST Make-Up ART. Agnieszka Just – Makijaże ślubne, okolicznościowe, wieczorowe, biznesowe, do sesji, warsztaty z podstaw makijażu, stylizację rzęs 1;1 oraz upięcia włosów.

💐 PHU ROSA Pradelok Piotr – Bukiety ślubne i okolicznościowe, dekoracje samochodów, sal, kościołów oraz poczta kwiatowa.

📸 Fotografia – Nikola Szymańska – Weselne sesje fotograficzne, obsługa fotograficzna imprez okolicznościowych oraz sesje plenerowe!

🎸 Zespół Travers – profesjonalny zespół muzyczny na Waszą imprezę!

🎧 Irek Sokołowski – Wedding Planner oraz niebanalny DJ, który podpowie i doradzi w różnych kwestiach!

💌 Nasze Deski Personalizowane Prezenty – Wyjątkowe, personalizowane upominki na każdą okazję

👰 Studio ślubne „Say Yes” – umożliwia wybór Ślubnej Kreacji pochodzącej bezpośrednio z renomowanych oraz światowej klasy Kolekcji. Oferujemy również dodatki ślubne: bolerka, welony, halki, poduszki na obrączki, biżuterię itp.

💃 Ania & Kamil – Nauka tańca – Pierwszy taniec Młodej Pary jest najważniejszym elementem rozpoczynającym zabawę weselną. Oferujemy naukę tańca oraz choreografię.

🏋️ Salon Modelowania Sylwetki Lubliniec – Nowoczesne zabiegi modelowania sylwetki z wykorzystaniem nowych technologii!

🚗 Bula-Samochody i Atrakcje Ślubne – Wesela, imprezy panieńskie, urodziny, sylwestry i wszelkie inne imprezy . Zapewniamy zaskakujący transport oraz atrakcje.

📸 Fantazja Animacje i Fotobudka – zdjęcia w fotobudce oraz animacje dla dzieci.

🎤 DJ BONEX wraz z DJ Ricardo czyli DJ którzy rozkręcą każdą imprezę i nie boją się wyzwań!

🎥 Cpmedia – kompleksowa obsługa video uroczystości: klipy, ujęcia lotnicze z drona, sesje plenerowe.

📸 Fotografia Jarosław Czaja – kompleksowa obsługa fotograficzna. Jarek to mistrz aparatu wychwytuje najlepsze chwile i utrwala je na kliszy!

🏋️ Mobilne Studio Ruchu Agnieszka Kondracka – Agnieszka podpowie jak być w formie nie tylko przed weselem, ale i na co dzień!

📸 J&M Fotografia- Fotolustro/ Ścianka do zdjęć – nietuzinkowa atrakcja na przyjęciu weselnym!

 

Galeria z poprzedniej edycji: